biskupice ołoboczne, ul.Ostrowska 43b, 63-460 Nowe skalmierzyce

+48 502 738 521
+48 505 658 051

O NAS


   

    KOLREM Sp. z o.o. Sp.k. reprezentuje branżę kuźniczą i stalową. Oferujemy odkuwki matrycowe i swobodnie kute, a własna hartownia pozwala nam oferować usługi obróbki cieplnej, którą wykonujemy w pełnym zakresie. Oferujemy usługi ulepszania cieplnego, hartowania, wyżarzania, normalizacji i przesycania. Wykonujemy również obróbkę mechaniczną własnych, a także powierzonych detali. Swoimi produktami trafiamy głównie do odbiorców rynku kolejowego, górniczego i rolniczego.

 

    Oferta firmy KOLREM Sp. z o.o. Sp.k. dotyczy w szczególności ODKUWEK SWOBODNIE KUTYCH (wraz z wszelką obróbką mechaniczną) jak również ODKUWEK MATRYCOWYCH (także obrabianych na gotowo). Jednym ze sztandarowych naszych produktów są koła zębate dla branży kolejowej. Wykonujemy od podstaw do ostatecznego produktu koła zębate wszystkich składów.

 
   W przypadku odkuwek matrycowych - skupiamy się na kilkunastu stałych produktach, które realizujemy dla firm kolejowych, górniczych i rolniczych z całego kraju. Wykonastwo części na gotowo, z własnych odkuwek matrycowych czy swobodnie kutych sprawia, że KOLREM potrafi być konkurencyjną firmą wobec większych producentów branży.

   


    

 ,,SKUPIAJĄC SIĘ NA PRODUKCJI WYBRANYCH DETALI

, UZYSKUJEMY PERFEKCYJNOŚĆ W TYM CO ROBIMY.”

 


 


 

    W celu poprawienia jakości obsługi i produkcji, w 2013 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Stawiając na rozwój i jakość, pragniemy aby nasza firma była postrzegana jako profesjonalny partner do współpracy. 

    Jakość naszych produktów spełnia wszelkie wymagania i normy, często poddawana jest odbiorom komisarycznym (CARGO,INTER CITY,SKM,UDT...) czy audytom kwalifikacyjnym (KOLREM – Kwalifikowany Dostawca PESA S.A.).

 

 

  

    Jesteśmy przekonani, że realizując założenia i wytyczne związane z podniesieniem jakości oferowanych wyrobów i usług, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stale dążymy do uzyskania pełnej niezależności produkcyjnej, inwestycje w park maszyn, hartownię, infrastrukturę, znacznie zwiększyły nasze możliwości terminowe i jakościowe.

 

    Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, któremu podporządkowaliśmy wszelkie nasze działania. „Inwestujemy” również w ludzi, ich wiedzę, a stale zwiększająca się kadra to grupa fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasz zespół to ludzie od lat działający w branży kuźniczej, kolejowej, stalowej, tym samym gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

 

 

    Jako członek Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, uzyskaliśmy możliwość prezentacji naszych wyrobów w zacnym gronie firm stricte kolejowych. Wyrażamy nadzieję, że współpraca z wiodącymi odbiorcami branży kolejowej, jak również stale podnoszona jakość naszych usług, przekona wszystkich nie zdecydowanych do podjęcia współpracy z KOLREM Sp. z o.o. Sp.k..

 

 

    Jest też czas na zabawę, choć i tutaj staramy się być profesjonalistami. FIRMA KOLREM S.C. ZOSTAŁA NAJLEPSZĄ FIRMĄ BRANŻY KOLEJOWEJ! Biorąc udział w Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Firm Branży Kolejowej, uzyskaliśmy tytuł Mistrza Polski (Bydgoszcz 2015).

KOLEJ NA KOLREM ! 

Serdecznie Zapraszamy do Współpracy!