biskupice ołoboczne, ul.Ostrowska 43b, 63-460 Nowe skalmierzyce

+48 502 738 521
+48 505 658 051

 

Odkuwki swobodnie kute Odkuwki matrycowe Obróbka mechaniczna zgrubna Obróbka mechaniczna części na gotowo Obróbka cieplna

Obróbka mechaniczna części na gotowo


 

Oferujemy gotowe detale wykonane wg rysunków lub wzorca. Części wykonujemy z własnych materiałów, najczęściej z odkuwek matrycowych lub swobodnie kutych.

   

    Tym samym kontrolujemy cały przebieg produkcji począwszy od materiału wsadowego, kucia, obróbki cieplnej po gotowy detal. Największe doświadczenie mamy w produkcji dla branży kolejowej, górniczej i rolniczej. Obróbkę mechaniczną wykonujemy we własnym parku maszynowym na tokarkach i frezarkach CNC oraz na tokarkach konwencjonalnych.  

   

   Jakość produktu spełnia wszelkie wymagane normy i często jest poddawana odbiorom komisarycznym.

   

   Jednym z ważniejszych naszych produktów są koła zębate dla branży kolejowej. Wykonujemy od podstaw do ostatecznego produktu koła zębate do wszystkich składów. Zamówienia realizujemy z odbiorami IC, PR, PKP CARGO, SKM. Koła zębate o zębach prostych/skośnych wykonujemy o maksymalnym module 16. Dla każdej części wystawiamy świadectwa jakości wraz z kartami pomiarowymi. Zapewniamy badania własności w niezależnym laboratorium, wykonujemy również badania ultradźwiękowe wg PN,BN lub SEP. 

Ważnymi produktami są także wszelkie elementy produkowane z odkuwek dla wózków typu 4AN.    
Zamawiając kompleksowo odkuwkę i jej obróbkę w firmie KOLREM s.c. otrzymacie Państwo bezkonkurencyjną cenę i jakość w dobrym terminie.